Розшукуються патріотичні бізнес-ідеї: у Славутичі запустили опитування

У Славутичі запустили анонімне опитування до Дня підприємця 2022, щоб дати нові ідеї славутицькому бізнесу. Про це повідомляє Славутицька міська рада.

«Із початком повномасштабного вторгнення росії в Україну чимало бізнесів припинили своє існування або заморизили виробництво. Але ми віримо в ЗСУ, продовжуємо працювати та допомагати ЗСУ кожен на своєму фронті.  Тож, питання, наступне. Бізнес-ідеї під час війни ще існують? Бізнес – це постійний пошук можливостей, особливо під час війни. Те, що спрацювало колись, не буде працювати вічно – потреби змінюються, цінності теж. Будь ласка, долучіться до опитування, щоб дати нові ідеї славутицькому бізнесу!», – ідеться в повідомленні.

Для заповнення анкети переходьте за посиланням: для цього вам знадобиться лише 5 хвилин. Анкета є анонімною. Усі відповіді на анкету будуть узагальнені разом із відповідями інших респондентів. З усіх питань щодо даної анкети ви можете звернутися на електронну адресу slavutich.ofis@gmail.com або за телефонами 2-22-50, 050 353 11 35, КП «АРР».

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.