Розробники створили версію застосунку «Повітряна тривога» для Windows

Розробники створили версію застосунку «Повітряна тривога» для Windows. Вона має функціонал, подібний до мобільної розробки. Про це пише dev.ua.

Зазначається, що раніше застосунок був лише для iOS та Android. Відтепер ним можна користуватися на смартфоні, ПК чи ноутбуці.

Обидві версії застосунку працюють з єдиною системою оповіщення. У разі небезпеки в певній області України користувачу надходить повідомлення про повітряну тривогу на домашній ПК чи ноутбук.

Як розповідають айтівці з NIX, над розробкою працювали близько двох місяців. Для створення подібного продукту важливо добре знатися на масштабних системах, що взаємодіють із бекендом. Адже саме він надсилає сигнал про повітряну тривогу. Тому до проєкту приєдналися спеціалісти з багаторічним досвідом створення продуктів для Windows.

«Усе почалося з посту у фейсбуці. Автор застосунку, Степан Танасійчук, мій давній знайомий. Побачив його пост про те, що він шукає фахівців, здатних зробити застосунок під Windows. Потім дізнався у нього, що такий запит прийшов від однієї зі шкіл. Заклад хотів підключити систему оповіщення до їхнього застосунку через власну техніку. Тут і виникла потреба у версії для Windows. Я відразу згадав про наших хлопців з відділу .NET. Вони радо відгукнулися і швидко зібрали команду», — ділиться історією створення Антон Шевчук, веброзробник і Team Lead.

«Складність була в тому, що мобільний застосунок немає нічого спільного з тим, що встановлюється на ПК. Ми писали програму з нуля. Була лише система оповіщення, її ми перевикористали. Загалом орієнтувалися на мобільну версію, щоб програми були максимально схожі за інтерфейсом та взаємодією. Як-то кажуть, завжди можна зробити щось краще. Але за відведений нам час ми створили досить якісний і стабільний застосунок», — розповідає Дмитро Золотухін, техлід проєкту.

Нова програма підійде для будь-яких установ із власною системою оповіщення. Тож Ніксам вдалося врахувати запит освітян і на додачу всіх поціновувачів Windows.

«Для нас зробити свій внесок у розвиток цього важливого для українців застосунку означає відчути себе більш корисними для суспільства. Головне, що наші старання допоможуть людям. Можливо, навіть врятують чиїсь життя», — наголошує Антон Кулініч, .NET-розробник.

Фото: dev.ua.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.