Розмінування Київщини: найбільш забрудненими ВНП через окупацію є Броварський, Бучанський і Вишгородський райони

Найбільш забрудненими вибухонебезпечними предметами через окупацію Київщини є Броварський, Бучанський та Вишгородські райони. Про це повідомляє «Трибуна-Бровари» з посиланням на командувача угруповання сил та засобів оборони Києва генерал-лейтенанта Олександра Павлюка

«Під час заходів із розмінування Силам оборони нерідко загрожує надзвичайна небезпека, адже противник нехтує будь-якими нормами міжнародного гуманітарного права. Нашим хлопцям доводиться стикатися з забороненими мінами, зокрема ВНП типу ПМН, ПМН-2, ПМН-3, також ПОМ-3 та міни типу МС-3 – міни-сюрпризи, що закладаються в поєднанні з іншими видами боєприпасів. Крім того, велика кількість протитанкових та протипіхотних мін встановлені противником із елементами невилучаємості, чимало – встановлено в некерованому варіанті», – ідеться в повідомленні.

Через бойові дії було забруднено близько 40% території Київської області. Сили Оборони працюють щодня, проте певні ділянки місцевості досі можуть нести загрозу: лісові масиви, прибережні території, узбіччя доріг.

Фото: «Трибуна-Бровари».

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.