Різдвяні дива: у Фастові врочисто відкрили прихисток для родин

Учора, 6 січня, у Фастові відбулося відкриття прихистку для родин, які постраждали від війни. Про це повідомляє Фастівська міська рада.

«Ще одна добра справа, реалізувати яку вдалося за умов об’єднання зусиль. На етапі ідеї це мав бути соціальний дім для тих, хто опинився у скруті, однак з початком широкомасштабного вторгнення плани щодо прихистку трансформувалися. Протягом досить короткого періоду було відремонтовано приміщення колишнього ЛОР-відділення залізничної лікарні, яке тривалий час не використовувалося. А вже зараз воно повниться щирим дитячим сміхом.

Центр з’явився за ініціативи о. Михайла, настоятеля парафії Воздвиження Святого Хреста римо-католицької церкви та у співпраці з міською владою. Дякуємо за підтримку в реалізації проекту парафії Воздвиження Святого Хреста римо-католицької церкви. Дякуємо Посольству Польщі в Україні та Першій леді Польщі Агаті Корнгаузер-Дуді за всебічну підтримку. Дякуємо релігійним фундаціям, підприємствам та підприємцям, приватним особам, волонтерам, які долучалися до реалізації проєкту. Відкриття такого прихистку – ще один, чудовий приклад єднання задля добрих справ», – ідеться в повідомленні.

На відкриття прихистку завітали почесні гості – Його Високопреосвященство архієпископ Вісвальдас Кульбокас, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі з дружиною пані Монікою, Консул Республіки Польща у Києві пан Яцек Гоцловскій, представники Київської обласної адміністрації, міський голова Михайло Нетяжук, секретар міськради Людмила Рудяк та ін.

Фото: Фастівська міська рада.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.