Ексклюзив
Антон Головенко

Рівні виплати за смерть бійця ЗСУ та ДФТГ: депутат Ірпінської міськради Антон Головенко відстоює права родин загиблих

Депутат Ірпінської міської ради Антон Головенко відстоює справедливу грошову компенсацію родинам військових, які загинули, перебуваючи у складі ДФТГ (Добровольчих формувань територіальної громади). Про це він розповів у коментарі журналісту «Київщини 24/7».

8 травня депутат побував у Міністерстві ветеранів та обговорив з першим заступником міністра Олександром Порхуном деталі з приводу виплат. Наразі законопроєкт вже прийнятий, але в ньому все ще є нерівне розподілення коштів, які йдуть на допомогу постраждалим родинам.

«Я був дуже вражений, коли дізнався, що родини загиблих бійців ЗСУ отримують 15 мільйонів виплат, а родини тих, хто належав до ДФТГ — лише 2. Адже кожен із них однаково обороняв країну і віддав за неї життя. Це велика несправедливість щодо розподілення компенсації», — наголосив Антон Головенко.

Наразі разом з директоркою Ірпінського територіального центру соціального обслуговування Діаною Бондар вони допомагають родинам загиблих зібрати необхідні документи, які потрібні для оформлення пільг та виплати грошової компенсації.

Фото: Антон Головенко

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.