Резонансне зґвалтування: керівника київського хору звинувачують за розбещення неповнолітньої

Керівника київського хору «Зірниця» звинувачують за розбещення неповнолітньої. Про це повідомила одна із його екссолісток Анна Хижняк.

За її словами, перші домагання почалися, коли їй було 13 років, а пізніше її навіть змушували до сексу на окремій квартирі.

Анна Хижняк нині позиціонує себе як режисерка, акторка і фотограф. Наразі їй 23 роки, і она нарешті знайшла в собі сили розповісти світові про жахіття, через котре, як вона стверджує, їй довелося пройти. Вона ділиться спогадами про перебування у столичному зорі «Зірниця», де кілька років поспіль вона була вимушена терпіти домагання очільника колективу.

Найбільше у її розповіді шокує вік імовірного ґвалтівника — на момент приходу Анни Хижняк у хор їй було 12, а чоловіку — 70 років.

«Перший рік все було безневинно: нове хобі, нові люди, перші концерти і подорож закордон. Але зимою 2013 року все змінилось. Після концерту я пішла занести костюм. З викладачів тоді був тільки «він». Це було після Нового Року. «Він» почав мене вітати зі святами, поцілував у щоку — раз, поцілував у іншу шоку — два, засмоктав у губи, тримаючи руки на моїх грудях — три. Шок. Нерозуміння. Ступор. Врятувало те, що в кабінет зайшла інша дівчинка», – згадує дівчина.

Пізніше, стверджує Хижняк, все стало ще гірше — часто кривдник забирав її до себе в кабінет начебто для заняття співами. Також були покупки білетів на залізниці, аби бути до дівчинки максимально близько тощо. Зрештою все дійшло до примусового сексу на орендованій квартирі.
Цікаво, що у звинуваченого нею чоловіка є законна дружина. Їхня різниця у віці вельми значна — аж 35 років.

«Нещодавно одна дівчина також анонімно написала, як на її очах розгортався їх «роман”, бо ця дівчина співала в той час з «його» дружиною (яка ще дитиною прийшла в цей хор). Дівчата тоді бачили, як «він» мацав свою майбутню дружину в автобусі і як вона, будучи дитиною, намагалася «задовольнити» його. Вона «закохалася», народила йому двох синів і також стала викладачем в цьому хорі», – розповідає Анна Хижняк.

Вперше про свою травму жінка змогла комусь казати лише у віці 22 років — відвертість вона довірила своєму чоловіку, який одразу ж підтримав її. І хоча вона говорить, що це було дуже важко морально, вона впоралася. Тоді ж про все дізналися і її батьки.

«Моя мама одразу подзвонила в цей заклад і розповіла усе директорці. Ми влаштували зустріч. Директор, завучі, «він», його дружина педагог і я зі своїм чоловіком. Невимушені погляди педагогів і заперечення. Але тоді я перестала бути жертвою. Я висказала усе прямо в обличчя і «його» звільнили. Висказала за себе і за дівчат, які також постраждали і які ДОСІ бояться «його», – підкреслює жінка.

Анна Хижняк говорить, що з хору їй повірили лише три подруги, а більшість відвернулися. Це вона пояснює тим, що 50-річчя існування «Зірниці» чоловіка встигли возвеличити до звання «маестро» та «генія». Насправді є, вважає вона, він просто створив для себе справжній «жіночий рай», де міг маніпулювати і ґвалтувати дітей.

Фото з відкритих джерел

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.