Ремонт меморіалу у Ворзелі обійдеться у понад 5 млн грн: з ким уклали договір

КП «Бучасервіс» уклало з МПП «СТК «Сона» договір на проведення капітального ремонту меморіалу «Прапор» в селищі Ворзель: вартість послуг склала 5,13 млн грн. Про це стало відомо з оголошення електронної системи ProZorro.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ця компанія належить Сергію Пащинському, відомому на Київщині як голова обласного осередку Федерації мотоциклетного спорту. Одним з його бізнес-партнерів є селищний депутат Ворзеля минулого скликання Олександр Салієнко, якого у свій час місцеві ЗМІ називали одним з найбагатших народних обранців селища. МПП «СТК «Сона» дуже щедро отримує підряди від бучанської та ірпінської влади: за останні роки укладено договорів на близько 200 млн гривень.

Як зазначається у договорі, підрядник до 31 травня повинен відремонтувати тротуари меморіалу, улаштувати на них покриття з фігурних елементів мощення, укласти поліетиленові труби, замінити бортові камені та змонтувати дрібні металоконструкції.

Окрім цього, замовили розробку проєктної документації до цих робіт. Договір ціною 67,79 тис. гривень уклали з ТОВ «Студія вуличного простору», яке повинно буде розробити проєкт капремонту протягом березня.

Фото з відкритих джерел.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.