Ремонт у центрі реабілітації для військових на Київщині завершиться до 1 травня

Ремонтні роботи у центрі реабілітації для українських бійців КНП КОР «Київська обласна лікарня» завершиться до 1 травня. Про це повідомляє Київська обласна рада на своїй сторінці у Facebook.

Заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова відвідала заклад з перевіркою. Генеральний директор медичної установи Ігор Кучма ознайомив її з результатами ремонту у відділеннях.

За його словами, перший етап робіт буде закінчено до 1 квітня, повне ж завершення планується до 1 травня. Також він наголосив, що ремонт проводиться згідно з вимогами українських та європейських протоколів.

«Робота архітектора та будівельників вражає, все робиться якісно і з душею. Адже, вони розуміють для кого саме це роблять. Видно, і як старанно до створення центру ставиться очільник лікарні Ігор Кучма та його колектив», — наголосила Тетяна Семенова.

Нагадаємо, центр реабілітації облаштовують у межах Меморандуму, який підписано Київською обласною радою, Київською обласною військовою адміністрацією та лікарнею з благодійною організацією «Фонд Віктора Пінчука — соціальна ініціатива». Також, в рамках угоди вже доставлено першу партію медичного обладнання.

Фото: Київська обласна рада

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.