«Редан» у нас не пройде: поліцейські Київщини ведуть профілактичну роботу в громадах області

Поліцейські офіцери громад Бориспільського управління поліції Київщини зустрілися із школярами,  педагогічними колективами, головами територіальних громад та молоддю з метою запобігання поширенню нової субкультури «Редан». Про це повідомляє Поліція Київської області.

«Поліцейські розповіли дорослим та дітям про новий рух, що стрімко поширюється серед молоді та застерегли від участі в ньому. Штучне поширення такої субкультури – це спроба російських пропагандистів провести чергову інформаційно-психологічну операцію та втягнути підлітків у протиправну діяльність. Днями такі профілактичні бесіди провели поліцейські офіцери наступних громад: Дівичківській – В’ячеслав  Андрієвський, Золочівській – Володимир Затоковий, Студениківській – Руслан Хоменко, Яготинській – Юрій Чупрун, Пристоличній – Віталій Коновалюк, Бориспільській – Вадим Ківало, Гірській – Ярослав Шумко», – ідеться в повідомленні.

Поліцейські Київщини також зазначають, що вживають необхідні заходи для попередження сутичок між молоддю та надалі проводитимуть профілактичну роботу. І закликають батьків проводити більше часу із дітьми, звертати увагу на їхню поведінку, коло спілкування та способи проведення дозвілля.

Фото: Поліція Київської області.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.