путін планує збільшити кількість військових сил на осінь та зиму

Президент рф владімір путін намагається створити підґрунтя для заклику до залучення нових сил до війни на території України восени та взимку цього року. Про це повідомляє американський Інститут дослідження війни (ISW).

За даними ISW, росіяни продовжують перекидати військові конвої на південь України через керченський міст. Нещодавно Генштаб писав про те, що російські війська мають наказ захопити Донецьку область до 15 вересня. Отже, саме це, ймовірно, є причиною нарощування сил.

На думку путіна, вихід на адміністративні межі Донеччини стане важливим фактором, який підніме бойовий дух армії та змусить долучитися більше людей. Проте всі прогнози вказують на те, що рф навряд чи досягне бажаного успіху у цьому плані у запланований термін.

ISW також зауважує, що українці та західні партнери не повинні піддаватися на російську пропаганду, що зображує український контрнаступ у Херсонській області як такий, що майже миттєво зазнав невдачі, або Україну як «безпорадну маріонетку західних господарів».

Фото: Українська правда

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.