Пухнасті психологи: поліцейські собаки Київщини беруть участь у програмі реабілітації українських військових

Поліцейські собаки Київщини беруть участь у програмі реабілітації українських військових. Про це пише поліція Київської області.

«З початку повномасштабного вторгнення співробітники Кінологічного центру поліції Київської області не лише несуть службу на теренах регіону, а й залучають своїх чотирилапих напарників для надання емоційної підтримки захисникам та постраждалим від навали загарбників», – йдеться у повідомленні.

Поліцейські кінологи Київщини отримали пропозицію співпраці від військового шпиталю, що у місті Старокостянтинів, який спеціалізується на психологічній реабілітації бійців ЗСУ, нацгвардійців, поліціянтів та представників інших силових структур.

Катерина Бєляєва та її хвостаті вихованці — службово-розшукова собака Ванда, собака емоційної підтримки Поля й пес-детектор з пошуку вибухових речовин Бентлі.

У шпиталі поліціянтка та її чотирилапі захисники були долучені до робочої групи, куди увійшли лікарі різних спеціалізацій. Протягом двох тижнів команда військових реабілітологів та психологів напрацьовуватися алгоритми надання психологічної допомоги та емоційної підтримки із залученням собак. Напрацювання одразу втілюватимуться у життя, а результати фіксуватимуться задля подальших досліджень.

«Паралельно чотирилапі копи вже розпочали свою роботу та з радістю спілкуються із тими, хто перебуває у шпиталі: як із пацієнтами, так і з персоналом закладу. У перший же день знайомства собаки стали справжніми зірками, а ті, хто встиг із ними познайомитися уже говорять про терапевтичний ефект від їх присутності», – додають у пресслужбі.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.