Проєкт Build Bucha Back Better розпочав стадію публічних обговорень

Проєкт Build Bucha Back Better почав публічні заходи з активним залученням громади, бізнесу і влади для напрацювання плану відбудови. Про це інформує Бучанська міська рада у своєму Telegram-каналі.

14-го січня пройшла перша стратегічна сесія за методикою мережевого стратегування Тараса Плахтія. Зазначається, що представники громади, бізнесу та Бучанської міської ради мали можливість концентровано сформулювати свої ідеї для відновлення громади.

Також міський голова Анатолій Федорук та Кирило Демченко, голова громадської спілки «Українська Студентська Ліга» підписали меморандум про співпрацю як в рамках проєкту, так і щодо залучення студентської молоді до реалізації напрацьованих ідей.

«Під час роботи обговорюють: сценарії розвитку міста, сильні та слабкі сторони, виклики і можливості; пріоритети відновлення; методи та стратегії залучення громадян до втілення. Ця сесія – початок дискусії, необхідної для відновлення міста. Попереду будуть опитування, фокус-групи, обговорення та інші заходи», — йдеться у дописі.

Фото: Бучанська міська рада

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.