Простір для жінок «Вільна» в Ірпені запрошує до співпраці підприємиць, тренерок, майстринь та активісток

Безпечний простір для жінок «Вільна» запрошує до співпраці жінок-підприємиць, тренерок, майстринь та активісток. Про це повідомила депутатка Ірпінської міської ради Оксана Нечитайло на своїй сторінці у Facebook.

«Ми маємо спільну мету – сприяти творчій та професійній зацікавленості, розвитку жінок та дівчат нашої громади, психологічному здоров’ю та благополуччю у кожній сім’ї. #ВІЛЬНА_простір_дружній_до_жінок_та_дівчат в Ірпені стає платформою, де кожна жінка та дівчинка нашої громади та переміщені особи можуть отримати психологічну допомогу, соціальну й гуманітарну підтримку; обрати групові активності, що зацікавлять та розвинуть кожну і, звісно, знайти подругу, порадницю і гармонію. Ми радіємо вашим усмішках та успіхам! Дякуємо безмежно очільниці Школи Main_People_Irpin Дарині Красюк за співпрацю та реалізацію проєкту на базі Простору», – написала депутатка.

Ініціатива реалізується за ініціативи ГО «Інноваційні соціальні рішення» в межах гуманітарного реагування Фонд Народонаселення ООН в Україні, за підтримки Урядів Великої Британії, Канади, Данії, USAID, CERF та Ukraine Humanitarian Fund.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.