Збирають кошти на відбудову для фермера з Козаровичів: він навів вогонь на власне господарство, що було окуповане

Проходить збір коштів на відбудову для фермера, який навів вогонь ЗСУ на власне господарство, що було окуповане, аби знищити російських військових. Про це йдеться на сторінці фонду Keep Going.

Фермер Олександр Кривошея проживає за сорок кілометрів на північ від Києва, в селі Козаровичі. На п’ятистах гектарах орендованої землі він вирощує кукурудзу та інші зернові.

25 лютого російські військовики захопили ферму Олександраі жили там понад місяць. За цей час окупанти з’їли більш ніж сотню баранів – половину всього поголів’я господарства.

Як тільки випала нагода, Олександр навів вогонь ЗСУ на власний склад. Через ракетний удар згоріли дах будівлі, посівний матеріал та робоча техніка. Проте найважливіше, переконаний Олександр, — ворожі солдати були змушені відступити.

Зараз Олександр Кривошея відбудовує господарство з нуля. За підтримки інших фермерів він зміг організувати посівну: взяв насіння у борг, позичив техніку. А нині збирає врожай.

Наразі вкрай важливо відбудувати дах складу — просто неба зібраний врожай промокне та буде зіпсований. Фонд Keep Going придбав профнастил для покрівлі й тепер збирає кошти на його монтаж. Вартість робіт — 600 тис. гривень.

Приєднуйтесь до збору коштів для Олександра Кривошеї — допоможіть йому відбудувати ферму та зберегти врожай.

Фото: Keep Going

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.