Президентка Єврокомісії відвідала ірпінські навчальні заклади

На Київщину завітала президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. Про це повідомляє голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба у своєму Telegram-каналі.

Разом із першою леді Оленою Зеленською та заступником голови Офісу президента Кирилом Тимошенком вона побувала у двох освітніх закладах Ірпеня.

Зокрема, у ліцеї №3, який має на 75% руйноване приміщення через тридцять прильотів ворожих боєприпасів. Пошкодження закладу дуже серйозні, тому з початку навчального року він не приймає школярів. Діти навчаються в іншому закладі або дистанційно.

«Переконаний, що вже незабаром там вируватиме життя. Наприклад, як в Ірпінській школі №17, де також побувала президентка Єврокомісії. Цей заклад – приклад того, як спільними зусиллями можна швидко та якісно відбудувати школу та організувати освітній процес в умовах війни», — зазначає очільник адміністрації.

Він додає, що великий внесок у ремонт цієї школи зробила команда ЮНІСЕФ. Вони долучилися до ремонтів та облаштували укриття, яке вміщає 500 дітей.

Фото: Олексій Кулеба

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.