Представники НАТО відвідали Бучу й Гостомель

Представники НАТО відвідали Бучу та Гостомель. Про це повідомила віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина.

Зокрема, це глави місій при НАТО: Албанії Вішо Адзязі Ліка, Естонії Юрі Луік, Латвії Скуджа Едгарс, Литви Дейвідас Матульоніс, Польщі Томаш Шатковський, Словаччини Петер Батор, Північної Македонії Дане Талескі, Румунії Себастіан Данут Некулаєску, Чехії Якуб Ландовський, а також виконувач обов’язків глави місії Болгарії при НАТО Златин Крастев.

«Для мене цей візит важливий, адже ці посадовці мають фізично побачити та відчути біль українців за злочини та знущання над нами, за наслідки війни, розв’язаної росією. Вони мають відчути особисту відповідальність за рішення, які ухвалюються в їхніх столицях і якою є їхня ціна. Тому ми були у Бучі та Гостомелі, зокрема побачили знищений найбільший літак у світі «Мрія». Послам розповіли про важкі бої, що точилися за аеропорт і містечко. Українські оборонці зробили неймовірне і не дозволили створити плацдарм для висадки окупаційних військ, і це при абсолютній перевазі ворога у повітрі. У Бучі відвідали квартиру молодого подружжя, в яку попав снаряд. Лише щасливий збіг оставин врятував їхні життя», – написала вона.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.