Представники територіальних громад Київщини взяли участь у міжнародному форумі в Польщі

Представники Таращанської, Кагарлицької та Миронівської територіальних громад Київської області взяли участь у Восьмому Європейському Конгресі місцевого самоврядування в місті Миколайки, Республіка Польща. Про це повідомили у пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

Конгрес став майданчиком для обміну досвідом, місцем зустрічі лідерів місцевого самоврядування та адміністрацій, представників неурядових організацій та бізнесу.

Програма Конгресу включала десять напрямків, зокрема — економіку, бізнес та менеджмент, довкілля, суспільство, сталий розвиток, охорону здоров’я тощо.

Ключові теми, які учасники обговорили під час заходу — проблематика сучасного містобудування, механізми міського та регіонального розвитку, фінансові інвестиції, захист навколишнього середовища, політика охорони здоровʼя та діяльності органів місцевого самоврядування в нових реаліях.

Також представники Київщини взяли участь у низці зустрічей із представниками іноземних муніципалітетів, організацій та бізнес-спільноти, що дало можливість поділитися досвідом роботи та обмінятися власними напрацюваннями.

Фото: КОВА

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.