Повії – 1300 грн/год, сутенерам – 150 000 грн/доба: поліція Київщини викрила мережу борделей

Поліцейські Київської області викрили групу злочинців, які створили щонайменше 4 цілодобових готелі. Про це повідомляє Поліція Київської області.

«Організатори злочинного бізнесу – 43-річний мешканець Києва та його  34-річний товариш. З ними працювали ще  4 адміністратори, які забезпечували роботу закладів розпусти на орендованих квартирах: розміщували рекламу послуг, спілкувалися з клієнтами, забезпечували збір коштів. Щоденний прибуток такого бізнесу становив від 25 000 до 150 000 грн. Щодоби на «роботу» виходили 20-30 дівчат. За годину роботи вони отримували 2500 грн, 50% віддаючи сутенерам. Правоохоронці провели 13 санкціонованих обшуків за місцями проживання та роботи фігурантів і вилучили низку речових доказів: готівку, мобільні телефони, сім-картки та блокноти з чорновими записами. Викрили злочинну діяльність сутенерів працівники управління міграційної поліції спільно зі слідчими Київщини за процесуальним керівництвом Київської обласної прокуратури», – ідеться в повідомленні.

Розпочато досудове розслідування за фактом сутенерства [ч.2, ст.303 ККУ]. Злочинцям уже оголошено про підозру. Їм загрожує до 7 років позбавлення волі. Також наразі проводиться перевірка щодо втягнення у зайняття проституцією неповнолітніх.

Фото: скрін відео Поліції Київської області.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.