«Глобус»

Посилять IT-напрям освіти: Київський ліцей «Глобус» став власністю освітнього холдингу IT Step

Київський ліцей «Глобус» став власністю освітнього холдингу IT Step. Про це пише «Dev.ua».

Про педагогів

В академії повідомили, що планують посилити в ліцеї освітню IT-програму молодими педагогами-практиками. Та зазначили, що команду педагогічного складу буде збережено, але теперішні власники мають наміри провести його атестації з подальшим навчанням та підвищенням кваліфікації.

«Перед IT Step стоїть задача поєднати 10-річний досвід «Глобуса» та наш 22-річний досвід взаємодії з дітьми та експертизу в навчанні IT, — розповідає Дмитро Корчевський, засновник IT Step, доктор педагогічних наук. — Для цього ми використаємо найкращі методики та підходи школи «Глобус», його чудову матеріально-технічну базу, впровадимо IT-технології та методики навчання, і врешті-решт інтегруємо ліцей в єдину освітню екосистему IT Step як ланцюг підготовки дитини від учня молодших класів до магістра в наших університетах».

Про освітню програму

До традиційної навчальної програми додадуть вебдизайн і програмування, а також предмети з розвитку soft-skills і вивчення азів бізнесу.

Крім того, у процес навчання впровадять гейміфікацію — за успішність учні будуть отримувати винагороди. Буде продовжено впровадження міжнародної кембридзької програми та участь у нових європейських навчальних проєктах.

Про оснащення

Класи ліцею будуть оснащені сучасною компʼютерною технікою й іншими системами, зокрема, інтегрованою системою управління навчальним процесом для вчителів.

Крім того, у процесі навчання буде введений електронний щоденник MyStat — платформа для розвитку, моніторингу успішності, комунікації з адміністрацією школи, а кожен студент матиме персональний планшет.

Учням дадуть можливість ставити оцінки викладачам, а освітній контент буде доступний навіть за відсутності енергопостачання та інтернету.

Також академія планує впровадити електронні лабораторії, де проводитимуться віртуальні експерименти з використанням окулярів віртуальної реальності.

Фото: Dev.ua

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці й в Telegram-каналі.