Польська компанія Logstor International передала Києву компоненти для ремонту тепломережі

Київ отримав допомогу від польської компанії Logstor International — попередньо ізольовані труби та компоненти для аварійного ремонту теплової мережі. Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація на своєму сайті.

Зазначається, що їх використають для ремонту тепломережі на Відрадному.

«Попри складну ситуацію та постійні обстріли, комунальні служби продовжують працювати та відновлювати обладнання і мережі. Щобільше, нам вдалось навіть у таких умовах цього року замінити понад 50 км аварійних теплових мереж. Це вдалося і завдяки нашим закордонним колегам, які продовжують передавати нам трубопроводи та обладнання. Допомога, що ми отримали від компанії Logstor, – це надійні попередньо ізольовані теплові мережі, що прослужать десятки років», – розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, міжнародні партнери продовжують підтримувати українську столицю, на інфраструктурні об’єкти якої ворог не припиняє свої атаки.

«Ми вдячні всім країнам, благодійним фондам і компаніям-виробникам, які допомагають нам у цей важкий час», – наголосив Пантелеєв.

Фото: КМДА

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.