Поліції Київщини передали нові спецавто для перевезення службових собак

Фонд Говарда Баффета передав поліції Київщини допомогу: нові спецавто для перевезення службових собак. Про це повідомляє Поліція Київської області на своїй сторінці у Facebook.

 

Зазначається, що транспортні засоби були доставлені із Нідерландів.

 

За словами очільника поліції Київщини Андрія Нєбитова, авто призначені для перевезення одразу 4-х поліційних собак. Вони обладнані сучасною системою кондиціювання, завдяки чому можна транспортувати службових собак у будь-яку пору року та температурний режим буде завжди комфортним для чотирилапих. Також в авто наявна система водопостачання. 

 

«Під час візиту на Київщину Говард Баффет особливо відмітив роботу Кінологічного центру. Першою допомогою філантропа були 10 бельгійських вівчарок , які зараз працюють та мають результати. Ми дякуємо Говарду Баффету за колосальну підтримку. Автомобілі будуть слугувати безпосередньо громаді Київщини. Позашляховики є дуже потужними і важливо відмітити, що вони були спеціально перероблені в Нідерландах фахівцями всесвітньо відомого кінологічного центру. Відтепер служба з чотирилапими нашими помічниками буде надзвичайно комфортною», – наголосив Нєбитов. 

 

 

Фото: Поліція Київської області

 

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.