Поліція

Поліція Київщини долучилась до спецпогашення нових поштових марок «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу»

Поліція Київщини долучилась до спецпогашення поштового випуску «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу». Про це пише поліція Київської області.

Як стало відомо, у День Європи, поліцейські доєдналися до процедури спецпогашення нової поштової марки від Укрпошти під назвою «Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу». На новому поштовому блоці символічно зображені бійці штурмових підрозділів системи МВС – Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Участь у процедурі погашення взяли очільник Бориспільського управління поліції Київщини Тарас Кравчук спільно з колегами та представниками силових структур.

«Поштова марка «Гвардія наступу» – передусім символ, який додає нам сил та віри в нашу перемогу. Ми неодмінно подолаємо окупанта та переможемо в цій війні, адже настав час повертати своє», – зазначив керівник відділення поліції №1 Бориспільського управління Олексій Фесенко.

Поліцейські, нацгвардійці та прикордонники подякували представникам Укрпошти за ініціативність та креативність у створенні поштових марок, адже вони символізують незламність та волю наших захисників.

Фото: поліція Київської області

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.