сбу

Подобалась російська окупація: у столиці повідомили про підозру організатору хресних ходів РПЦ (фото)

У Києві повідомили про підозру організатору хресних ходів РПЦ, який виправдовував агресію росії. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Зазначається, що після початку повномасштабної війни підозрюваний публікував на проросійському YouTube-каналі «Святая Русь» відео із висловлюваннями, які виправдовували збройну агресію рф проти України. Він визнавав законною тимчасову окупацію частини території України. Ці відео могла бачити необмежена кількість користувачів.

Також 31 березня 2023 року, перебуваючи біля Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, зловмисник у якості «православного активіста» давав інтерв’ю журналісту, де просував проросійські погляди та виправдовував збройну агресію рф.

На зображенні може бути: ліки та текст

Крім того, він є відомим організатором хресних ходів в Україні, де прославляв РПЦ.

«Висновками судової лінгвістичної експертизи підтверджено, що висловлювання підозрюваного в опублікованих матеріалах мають пропагандистський характер та спрямовані на виправдання, визнання правомірною збройної агресії рф проти України та тимчасової окупації частини або усієї території України», — йдеться у повідомленні.

Немає опису світлини.

Фото: Київська міська прокуратура

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці та в Telegram – каналі.