Подарували генератор: Ірпінь та міста Сілезького воєводства можуть стати побратимами

Ірпінь та міста Сілезького воєводства можуть стати побратимами. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Цю ідею ми вже детально обговорили з головою Сілезької спілки ґмін і повітів (Śląski Związek Gmin i Powiatów) Вітольдом Маґришлем. З паном Маґришлем я зустрівся під час робочого візиту до невеликого, але дуже затишного і гостинного міста Чеховіце-Джєджіце. Окрім обговорення нашої співпраці, ми відвідали школу, де зараз навчається чимало українських дітей. Дуже боляче було чути розповіді діточок про те, як вони втікали від війни. Більшість кажуть, що дуже хочуть повернутися додому. Тож ми маємо робити все можливе, щоб якомога швидше відбудувати наші міста і села, щоб їм було куди повертатися. Я щиро дякую міському голові Чеховіце-Джєджіце Маріану Блахуту за гостинність», – розповів очільник міста.

Олександр Маркушин подякував місцевим підприємцям, які вирішили придбати для Ірпінської громади потужний генератор.

«Також дякую позаштатному консультанту Київського регіонального відділення Асоціації міст України Роману Мартіну за сприяння в налагодженні Ірпенем ще більше міжнародних партнерств», – підсумував Маркушин.

Фото: Олександр Маркушин

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.