Подаруй казку: у Броварах відкривається благодійна «Фабрика Святого Миколая»

Цього року соціально незахищені діти Броварської громади не залишаться без святкових подарунків, адже в місті відкривається «Фабрика Святого Миколая». Про це повідомляє «Трибуні-Броварів».

«У Броварській громаді є діти, в яких дитинство не було таким безхмарним і безтурботним, як в інших. Часто їх життя повне дорослих труднощів. Зокрема, і в тих, яких називають «особливими», а також у дітей-сиріт (часто за живих батьків). Саме такі діти найбільше потребують любові та уваги. Бути помічниками Святого Миколая і допомогти йому здійснити хоча б одну дитячу мрію можуть усі охочі. Кожен може долучитися до доброї справи, передавши дітям, які особливо потребують уваги і підтримки, подарунок, а, отже, і радість від очікуваного свята. Наразі в нашій громаді понад 800 сімей, які отримують соціальні послуги», – ідеться в повідомленні.

«Фабрика Святого Миколая» відкриває двері 12-го грудня. Уже 19-го грудня працівники центру зі Святим Миколаєм адресно розвозитимуть святкові подарунки потребуючим дітям.

Іграшки, солодощі, канцелярські речі, дитячі книжки та одяг можна приносити до 16-го грудня за адресою: м. Бровари, бульв. Незалежності, буд. 2. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 6-11-86 або 6-19-00.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.