«Побили та змусили дивитись, як ґвалтують дружину та 4-річну дитину»: прокуратура розшукує снайперів рф, які коїли злочини в Броварському районі

Українська прокуратура звинуватила 2-х російських окупантів у зґвалтуванні 4-річної дівчинки та її матері в Броварському районі Київської області під час окупації 2022 року. Про це повідомляє Reuters з посиланням на документи прокуратури.

«За інформацією слідства, 13 березня 2022 року російські окупанти увірвалися до подвір’я будинку в Броварського району, де проживала молода родина. Зазначається, що «військові побили батька 4-річної дівчинки й змусили його, стоячи на колінах, дивитись на те, як його дружину та дитину ґвалтували двоє російських солдат», – ідеться в повідомленні.

Reuters повідомляє, що обидва солдати були снайперами, віком 32 і 28 років. Перший загинув, а молодший, на ім’я Євгеній Чорнокнижний, повернувся до росії. Водночас коли журналісти намагалися вийти на Чорнокнижного, слухавку нібито взяв його брат та заявив, що «Євгеній помер».

Загалом українські слідчі звинуватили у сексуалізованому насильстві 12 військовослужбовців 15 окремої мотострілецької бригади, які скоїли низку злочинів у чотирьох будинках у Броварському районі під час окупації у березні 2022 року.

Фото: Reuters.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.