Киянка - чемпіонка Кубку Європи

Поборола Німеччину, Чехію та Литву: киянка здобула золото на Кубку Європи з дзюдо

Учасниця проєкту Olympic Dreams киянка Анна Олійник-Корнійко здобула золоту медаль на черговому етапі Кубка Європи з дзюдо серед кадетів, який відбувся у Бельсько-Бяла (Польща). Про це стало відомо з прес-релізу благодійного фонду «Майбутнє дітям».

«На початку травня Анна Олійник-Корнійко стала однією зі 150 юних українських спортсменів, які відправились на тренування у Республіку Кіпр в рамках проєкту міжнародних спортивних таборів Olympic Dreams, започаткованого БФ «Майбутнє – дітям». Анна виграла 5 сутичок поспіль з представницями Німеччини, Чехії та Литви у ваговій категорії до 70 кг. У чемпіонаті взяли участь 781 спортсмен із 34 країн», – ідеться в повідомленні.

Проєкт міжнародних спортивних таборів Olympic Dreams має на меті підтримку олімпійського резерву України та забезпечення юних спортсменів з постраждалих регіонів України безпечним тренувальним процесом в дружніх сусідніх країнах. Проєкт було започатковано у 2022 році БФ «Майбутнє – дітям» за особистої підтримки мецената Анатолія Бойко. За понад рік існування проєкту відбулося вже 4 табори у різних країнах, серед яких Ізраїль, Греція та Кіпр.

Фото: БФ «Майбутнє – дітям».

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.