Після 17 років існування закривається легендарний журнал Playboy Україна

З 1 січня 2023 року журнал Playboy Україна перестане існувати після 17 років роботи. Так вирішили у центральному американському офісі. Більш за все, це може бути пов’язано з випуском про повномасштабне вторгнення, який нібито не був узгоджений з Америкою. Про це повідомив співвласник офісу в Україні Олександр Шевченко у Facebook.

За його словами, Playboy не пішов з російського ринку, як це зробили багато інших західних видань на знак протесту з агресією рф.

Він зазначив, що всі фінансові питання та обов’язки було виконано, тому причин для закриття не могло бути.

«З 1.01.2023 Playboy Україна припинить своє існування. Рішення центрального офісу. Причину ніхто не пояснив. Говорити погано про партнерів не в моїх правилах. З рф Playboy не пішов. З України пішов. Усі фінзобов’язання з нашого боку виконано на 100%. Є непереборне бажання купити всю компанію Playboy та звільнити все правління. Не вистачає $20 млн. Ніхто не бажає?» – прокоментував співвласник легендарного журналу.

Шевченко зауважив, що ймовірна причина закриття — це номер журналу про війну в Україні, який вийшов після початку повномастшабного вторгнення рф.

Він запевнив, що редакція видання активно займається волонтерством, постачає гуманітарку та допомагає армії.

Після публікації такої новини, він дав коментар журналістам сайту «Страна», де заявив: «Думаю, реальна причина закриття Playboy Україна – наш неформатний випуск «Playboy війна». Так не можна було робити» .

Пізніше Шевченко назвав офіційну причину: у центральному офісі заявили, що власники «стають продуктовою компанією» (тобто будуть виробляти товари).

Проте українці не дуже засмутилися такою новиною та вирішили підбадьорити своїми коментарями під постом: «У нас буде свій журнал «Залицяльник» із блек-джеком та цицьками», «Ну відкриємо свій журнал. Цицьки не є дефіцитом. Після війни готова донатити на цицьки», «Неприємно, але це не фініш. Буде краще».

Фото: Playboy.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.