Підтримка бізнесу під час війни чи загнання в глухий кут: власник регіонального інтернет-провайдера «Бест» звинуватив владу у нарахуванні штрафних санкцій

Власник інтернет-провайдера «Бест» Олексій Зіневич звинуватив владу у нарахуванні штрафних санкцій. Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

Зінкевич розповів, що цього тижня йому прийшло повідомлення від податкової Київської області, яка нарахувала штраф за невчасне подання звітності за 1 квартал 2022 року.

«Офіси «Беста» були знищені, з регіону щойно вийшли орки, не було ані електрики, ані зв’язку, ані транспортного сполучення. «Бест» відновлював критичну інфраструктуру. Моя головний бухгалтер виїхала за кордон, але ми відзвітували з невеликим запізненням, вчасно сплатили податки й платимо їх зараз. Відновили всі мережі за власні кошти, працевлаштували людей, жодної допомоги від державних органів ми не отримали, крім того, держава зробила все щоб не можливо було забронювати співробітників, велика кількість вже у ЗСУ. Президент запрошує закордонний бізнес, профільний міністр Федоров стає на коліна перед Ілоном Маском, щоб отримати Старлінки, а свій бізнес виживе якось, ще ми штраф йому нарахуємо», – зауважив Зіневич.


Власник Інтернет провайдера додав, що «Бест» має значно більше абонентів, ніж «Старлінк» в Україні, і назвав дії влади плювком в обличчя бізнесу від можновладців.

«Ми звісно оплатили штраф, бо у країні війна, судитись та доводити настання обставин непереборної сили ми не будемо. Варто також згадати, що депутати не забули скасовувати декларування собі, чиновникам та суддям, ну бо війна. Крім того, політичні партії які отримують державне фінансування також не звітують, звісно їм важко це зробити, це ганьба, а ще більша ганьба не поважати бізнес на якому тримається ця держава. Подвійні стандарти та відсутність справедливості це те чому з України тікатиме бізнес», – підсумував Олексій Зіневич.

Фото: Олексій Зіневич

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.