Павлу Фуксу повідомлено про підозру

Підсанкційному олігарху Фуксу та двом топменеджерам його холдингу СБУ повідомили про підозру

Підсанкційному олігарху Павлу Фуксу та двом топменеджерам його холдингу повідомлено про підозру в ухиленні від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів). Про це повідомляє Служба безпеки України на своїй фейсбук-сторінці.

В матеріалах розслідування зазначається, що холдинг Фукса підшукував підприємства енергетичної, машинобудівної та металургійної галузей України, які мали кредити у збанкрутілих банках. Після чого ділок викупав «кредитні зобов’язання» цих об’єктів за безцінь і таким чином мав змогу втручатись в їхню господарську діяльність, блокуючи їхню роботу чи доводячи до банкрутства.

Для своїх оборуток підозрювані використовували понад 100 афілійованих комерційних структур.

І з 2018 року Фукс незаконно заволодів активами українських компаній на понад 100 млрд грн. На підставі зібраних доказів йому та двом топменеджерам холдингу повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів).

«У межах кримінального провадження накладено арешт на корпоративні права та рахунки 101 задіяної у протиправній діяльності компанії, права вимоги за понад 1600 викупленими кредитами, понад 240 об’єктів нерухомості і транспортних засобів учасників схеми. Частину арештованих активів вже передано в управління АРМА», — йдеться в повідомленні.

Фото: Служба безпеки України

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.