психотропи

Підмішував в алкоголь психотропи: на 10 років сяде київський «клофелінщик»

У Києві до 10 років позбавлення волі засудили «клофелінщика», який своїми діями вбив людину. Про це пише пресслужба Київської міської прокуратури.

Раніше 36-річному чоловіку було оголошено обвинувальний вирок за обвинуваченням у розбійному нападі, крадіжці та вбивстві з необережності.

«Прокурором у суді доведено, що обвинувачений упродовж січня – лютого 2020 року, перебуваючи на території Деснянського району столиці, знайомився з потерпілими та під час спільного вживання алкоголю підмішував у їхні напої сильнодіючу психотропну речовину. Внаслідок цього потерпілі втрачали свідомість, а обвинувачений у цей час заволодівав їхнім цінним майном», — йдеться у повідомленні.

Один з постраждалих після таких посиденьок не прийшов до свідомості та загинув. Під час обшуків за місцем проживання злочинця, правоохоронці забрали речі потерпілих.

«Деснянським районним судом м. Києва зловмисника визнано винним у вчиненні інкримінованих правопорушень та засуджено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією усього особистого майна. Після оголошення вироку обвинуваченого взято під варту в залі судового засідання», — додали у прокуратурі.

Фото: pixabay

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.