Полтавчанин «зливав» позиції ЗСУ

Підло випитував інформацію про захисників Маріуполя для «омбудсменки днр»: судом визнано винним фаната рашизму

Проросійськи налаштований мешканець Полтавщини, який «зливав» позиції захисників Маріуполя, проведе за ґратами 10 років. Про це повідомляє Служба безпеки України.

«Спілкуючи зі знайомими з Маріуполя, фігурант «в темну» випитував у них інформацію про місця базування та переміщення захисників міста на початку повномасштабної війни. Потім передавав її через Facebook, так званій, уповноваженій з прав людини днр, яка є співробітницею російської адміністрації в тимчасово окупованій частині Донеччини. «Омбудсменка» переправляла розвідувальну інформацію командуванню військ російської федерації на східному фронті.

Також розслідування виявило дописи із символікою комуністичного тоталітарного режиму в соцмережах фігуранта», – ідеться в повідомленні.

У результаті – Служба безпеки України в Полтавській області за процесуального керівництва прокуратури затримала колаборанта в березні 2022 року під час контрдиверсійних заходів на Полтавщині.

Наразі громадянина-колаборанта судом визнано винним за двома статтями ККУ:

ч. 1 ст. 258-3 (сприяння діяльності терористичної організації);

ч. 1 ст. 436-1 (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів).

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.