Під шкільними стадіонами Києва збудують паркінги-укриття

Архітектурно-містобудівна рада офіційно затвердила проєкт будівництва укриттів в умовах існуючої забудови столиці. Про це повідомляє Офіційний портал Києва.

«Архітектурно-містобудівна рада при Департаменті містобудування та архітектури КМДА в результаті засідання затвердила проєкт будівництва укриттів в умовах існуючої забудови столиці. У засіданні ради взяли участь міськголова Віталій Кличко, а також головний архітектор Києва Олександр Свистунов. Проєкт передбачає розміщення об’єктів подвійного використання з функцією укриття в радіусах доступності до об’єкту в умовах існуючої забудови. Для цього було обрано території стадіонів шкіл для розміщення під ними паркінгів з функцією укриття. За результатами обговорення проєкт в цілому підтримано та надано пропозиції щодо ініціювання змін до законодавства та державних буднорм», – ідеться в повідомленні.

Загалом у розгляді концепції взяли участь експертні архітектори, Департамент муніципальної безпеки, Головне управління ДСНС України у м. Києві, Департамент освіти і науки. Також київська влада наголошує, що в умовах війни питання побудови надійних укриттів – першочергове ан всіх рівнях влади.

Фото: Офіційний портал Києва.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.