путін у гаазі

Під «охороною» Залужного: у центрі Києва путіна вже «відвозять» до Гааги (фото)

В центрі української столиці активісти створили нову фотозону з путіним у Міжнародному кримінальному суді в Гаазі. Про це повідомляє пресслужба «Руху ЧЕСНО».

Відомо, що до 9 травня представники «Руху ЧЕСНО» створили нову марку-фотозону, що розмістили у центрі Києва на Хрещатику. Тому тепер кияни та гості міста можуть сфотографуватися біля зображення путіна, якого на суд в Гаагу привів Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Фото: Путін у Гаазі — нова пророча марка Руху ЧЕСНО в центрі Києва

«Після того, як стався вибух на Кримському мосту, у російських пропагандистів була істерика. Вони собі нафантазували, що «києвская власть» підготувалась і відзначала подію фотозоною у самому центрі Києва. Зазначимо, що ніякого стосунку до наших марок влада Києва не має», — зазначила лідерка громадської організації Віта Думанська.

Додамо, раніше організація презентувала марку «Бавовна Кримського мосту», як частину виставки «Інфоспротив», що розповідає про інформаційну боротьбу українців з рф.

Після цього громадяни забажали встановити марку «Бавовна над кремлем».

«Цю другу пророчу марку ми встановили під Новий рік і кияни та гості столиці радо з нею фотографувалися. Пропагандистам кремля вона теж «сподобалася». Бавовна над кремлем вже була, тож Рух ЧЕСНО вирішив напророкувати в день «побєдобєсія» росіян 9 травня Гаагу путіну», — наголошує Думанська.

Фото: Рух ЧЕСНО

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці й в Telegram-каналі.