КМДА

Переможцями конкурсу «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада» стали 26 ініціатив

Переможцями конкурсу «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада», який проводив Департамент суспільних комунікацій КМДА, стали 26 проєктів інститутів громадянського суспільства. Для їхньої реалізації місто виділить близько 3,5 мільйона гривень. Про це повідомив директор Департаменту Роман Лелюк.

«Цей конкурс – унікальний інструмент для інститутів громадянського суспільства, адже дає можливість реалізувати за підтримки міської влади проєкти різних напрямів. До прикладу, серед переможців цього року – ініціативи, спрямовані на формування активної громадської позиції та національної свідомості, підтримку волонтерського руху, розвиток неформальної освіти та громадянського суспільства, залучення людей похилого віку до активної участі в суспільному житті міста тощо», – зазначив Роман Лелюк.

За його словами, всі ініціативи мають бути втіленні в життя протягом поточного року. Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування проєкту становить 85% від загальної суми кошторису витрат на реалізацію ініціативи та не може перевищувати 150 тисяч гривень.

Із повним переліком переможців можна ознайомитися за посиланням.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.