Педагоги Київщини отримали понад чотири тисячі нових хромбуків

За підтримки Google та ЮНЕСКО педагоги столиці та Київської області отримали понад чотири тисячі нових хромбуків. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України на своєму сайті.

Спільно з МОН команда Мінцифри у 2022 році продовжила ініціативу «Ноутбук кожному вчителю». Загалом у рамках програми українські освітяни отримали 50 тисяч ноутбуків.

Зазначається, що у межах ініціативи з жовтня 2022 року до січня 2023 вчителі Київської області отримали 4 тис. 149 хромбуків, а столичні вчителі – 1 тис. 942 хромбуки.

Також, окрім цього, педагоги отримали можливість безоплатно користуватися деякими функціями Workspace for Education до кінця року.

Як пояснили у пресслужбі, це набір інструментів для онлайн-комунікації між учнями і вчителями, які дають змогу організувати дистанційне навчання і зробити його продуктивнішим. Зокрема, проводити онлайн-уроки, публікувати й перевіряти домашні завдання тощо.

«Ми розвиваємо освіту навіть в умовах війни. Щоб українські професіонали могли створювати інноваційні рішення у всьому світі. Вчителі продовжують навчати учнів в укриттях навіть під час повітряних тривог, проводять уроки онлайн і дають змогу здобувати якісну освіту. Ініціатива «Ноутбук кожному вчителю» дасть змогу освітянам не переривати освітній процес і бути на зв’язку з учнями», – зазначив Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Фото:  Дніпропетровська ОДА

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.