п’ять нових автівок

Патрульні поліцейські Броварів отримали п’ять нових автівок: деталі

Патрульні поліцейські Броварів отримали п’ять нових автівок. Про це пише «Трибуна – Бровари».

До Броварського районного відділу поліції прибув начальник ГУ Нацполіції у Київський області Андрій Нєбитов, щоб бути присутнім під час урочистої передачі нових транспортних засобів поліцейським та першого виїзду на патрулювання новеньких автівок. Їх придбали за кошти міського бюджету в рамках Програми охорони громадського порядку.

Андрії Нєбитов розповів, чому саме такі авто обрали для патрулювання Броварщини.

На це впливали відразу декілька факторів:

  • По-перше, здатність автомобіля долати перешкоди в складних умовах, які відрізняються від доріг, де є асфальтне покриття (у сільській і лісовій місцевості).
  • Також важливим фактором є строк гарантії на авто: скільки часу гарантує продавець безпроблемну експлуатацію автомобіля.
  • І третє, це, звичайно, ціна. А тому оголошувався тендер і визначили переможця.

Також Нєбитов зауважив, що, на жаль, війна накладає відбиток на життя України, і не всі автоімпортери мають можливість завезти свої машини в нашу країну. До того ж, автомобілі Chery Tiggo (ІІ покоління), які подарувала меценатка зі США для експлуатації в Чорнобильській зоні, зарекомендували себе належно. Наразі поліціянти Броварщини отримали Chery Tiggo IV покоління, а, отже, надій на авто покладається ще більше.

Своєю чергою міський голова пообіцяв придбати ще два транспортні засоби.