Гостомельська громада: чеська делегація

Оздоровлення дітей та реабілітація українських захисників у Чехії: Гостомельську громаду відвідали поважні чеські гості

З робочим візитом Гостомельську громаду відвідав заступник посла Чеської Республіки в Україні Іржі Прецлік, експрессекретар президента Чехії Іржі Овчачек та староста міста-побратима Гостомеля Прага-Репоріє Павел Новотний. Про це повідомляє Гостомельська селищна військова адміністрація.

«Начальник Гостомельської СВА Сергій Борисюк провів робочу зустріч з іноземною делегацією з приводу подальшої співпраці. Ішлося про можливість організації оздоровлення для дітей Гостомельської громади, а також домовилися щодо можливості реабілітації військових у Чехії. Чеські партнери готові допомогти Гостомельській громаді у реалізації цього проєкту та взяли всі запити у роботу. Дякуємо чеському уряду та місту- побратиму Прага-Репоріє за співпрацю та підтримку», – ідеться в повідомленні.

Сергій Борисюк ознайомив  іноземну делегацію з Гостомельською громадою – показав масштаби її руйнування та відновлення. Так, гості відвідали міжнародний аеропорт «Антонов». Покладанням квітів вшанували пам’ять загиблих у Мощуні на меморіалі «Янголи перемоги». Поспілкувалися з жителями зруйнованих будинків у Горенці.

Фото: Гостомельська селищна військова адміністрація.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.