Олег Гороховський влаштував розіграш марок з кораблем

Вчора 15 травня власник Monobank Олег Гороховський анонсував розіграш шести марок Укрпошти з російським кораблем. Про це він повідомив на власному Telegram-каналі:

«Умови дуже прості.
Робимо перерахування від 100 гривень за посиланням та серед усіх, хто зробить переказ випадковим чином виберу шість переможців. При перечисленні в полі коментар не забудьте вказати ваше ім’я та телефон для зв’язку з вами у разі виграшу.»

Всі зібрані гроші бізнесмен передасть до одного з фондів, які підтримують ЗСУ.

Вже протягом години після оголошення розіграшу було зібрано 1 мільйон гривень за 4360 поповнень. Це означало, що ціна за одну марку перевищувала 170 тисяч гривень. Найбільший внесок у розіграші протягом доби — 100 тисяч гривень, цей учасник отримає марку поза умовами конкурсу.

Разом із зростанням зібраної суми у Олега Гороховського збільшувалась кількість марок для продажу на благодійному розіграші. Підписники передавали марки поштучно або цілими наборами.

Станом на ранок 16 травня у бізнесмена вже налічується 120 марок. Щоб отримати одну з них, більше 17 тисяч підписників надіслали свої кошти. Загальна сума коштів наразі становить 4 млн гривень.

«Але і ця кількість, на жаль, ніяк не може задовольнити всіх бажаючих.
Переможців буде оголошено завтра ввечері так, що ще є час зробити добру справу. До того ж, внески можна робити більше одного разу».

Взяти участь у розіграші можуть всі охочі за посиланням.

«Але навіть якщо ви не виграєте, то в пам’ять про участь у цьому зборі ми підготували всім унікальний скін карти для Apple/Google Pay з цією маркою і всі, хто зробив благодійні внески, незабаром побачать цей скін у себе в розділі «Разом до перемоги».»

Monobank активно підтримує українців під час війни. Нещодавно банк об’єднався із рекламною агенцією Banda та випустив свій трек «Economic front». Трек вже можна знайти на сервісах Spotify, Apple Music, Youtube Music та Soundcloud.