Затримання зрадника

Окупанти розбомбили його село, але «українці самі у всьому винні»: мешканця Київщини судитимуть за поширення кремлівської пропаганди

52-річному мешканцю селища у Броварському районі Київської повідомлено про підозру за виправдовування збройної агресії рф. Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

За даними слідства, після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, підозрюваний, використовуючи власну сторінку у соцмережі, поширював для необмеженого кола користувачів повідомлення та відеозаписи, в яких містилися виправдовування збройної агресії рф проти України.

У своїх постах та відеоматеріалах підозрюваний підтримував та популяризував дії країни-окупанта у зв’язку із повномасштабним вторгненням в Україну, глорифікував військових рф, поширював російські наративи, стверджував, що «українці самі у всьому винні».

Чоловік, проживаючи у селищі, яке постраждало у результаті російської агресії, намагався перекласти відповідальність за вказані події на Україну, виправдовував воєнні злочини рф та підтримував її дії.

Під час обшуку помешкання будинку підозрюваного виявлено мобільний телефон із доказами злочинної діяльності.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці та в Telegram – каналі.