Одного із «Привидів Києва» нагородили званням Героя України (посмертно)

Полковнику Михайлу Матюшенку, одному із «Привидів Києва», присвоїли звання Героя України (посмертно). Про це повідомляє Бучанська міська рада у своєму Telegram-каналі.

Зазначається, що під час проведення 40 позачергової сесії Бучанської міської ради депутати одностайно підтримали проєкт рішення.

«З 5 березня 2022 року Матюшенко долучився до лав Збройних Сил України, зокрема, до складу 40-ї бригади тактичної авіації, так званих «Привидів Києва» (базування м. Васильків Київської області). З першого дня перебування у військовій частині Михайло Матюшенко з позивним «Дід» (бо був найстаршим льотчиком-винищувачем ЗСУ), особисто здійснював бойові вильоти», — йдеться у дописі.

Додають, що 25 червня 2022 року військовий льотчик в екіпажі зі штурманом, майором Красильніковим Юрієм Миколайовичем, здійснили небезпечний виліт і уразили скупчення озброєння військової техніки ворога. І вже 26 червня 2022 року вони виконали завдання та знищили ЗРК «Панцир» противника, але їх літак був уражений ворожими засобами ППО.

Фото: Бучанська міська рада

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.