Очільники поліції України та Київщини зустрілися із керівництвом Дослідницького форуму представників поліції США

Очільник Національної поліції Ігор Клименко та начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов обговорили особливості роботи правоохоронців України в умовах воєнного стану з американськими колегами та подальші спільні кроки для забезпечення співпраці. Про це повідомляє Поліція Київської області.

За словами генерального директора Дослідницького форуму представників поліції Чака Векслера, ця організація була створена у США майже півстоліття тому. Її завдання – надання управлінських послуг, технічної допомоги та підвищення кваліфікації працівників керівної ланки у сфері підтримки правоохоронних органів.

«Ми справді захоплюємося тією роботою, яку щодня виконують українські поліцейські. Ми, як поліцейські, розуміємо, наскільки велике навантаження на поліцію у мирний час. А те, як ви працюєте під час війни – захоплює. Наше завдання тут – допомогти вам», – зазначив Чак Векслер.

Своєю чергою Ігор Клименко зауважив, що з початку повномасштабного вторгнення функції поліції значно розширилися. Додався важливий та масивний напрямок у роботі слідчих та криміналістів – збір доказів воєнних злочинів росії.

«Ми навчалися документувати воєнні злочини в процесі. І зараз наші слідчі, криміналісти мають колосальний досвід. Вони проходять спеціалізовані навчання за участі фахівців з міжнародного кримінального права. Лише силами поліції задокументовано понад 57,5 тисяч воєнних злочинів. Звісно, працюємо активно і в інших напрямках – боротьба зі злочинністю, розмінування та проведення стабілізаційних заходів на деокупованих територіях, евакуація населення з районів ведення активних бойових дій. Роботи багато, але ми справляємося», – наголосив голова Нацполіції.

Подальша співпраця сторін полягатиме в отриманні технічної допомоги та можливостей для реабілітації поранених поліцейських.

Фото: Поліція Київської області.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.