Образився на друга по чарці й замахнувся сокирою: прокурори Бучанської окружної прокуратури довели вину 50-річного чоловіка

Прокурори Бучанської окружної прокуратури в суді довели вину 50-річного чоловіка у скоєнні замаху на умисне вбивство (ч. 3 ст. 15, п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України) в селі Пилиповичи позаминулого року. Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

«У серпні 2021 року в селі Пилиповичі компанія чоловіків вживала алкоголь за місцем мешкання засудженого. Між господарем будинку та одним із гостей виник конфлікт. Коли останній спав на ліжку, засуджений замахнувся на нього сокирою. Проте, в момент нанесення удару її металева частина злетіла з руків’я, впала на голову потерпілому і спричинила йому тілесні ушкодження. В той же момент до кімнати зайшов один з присутніх гостей та вихопив з рук чоловіка знаряддя злочину», – ідеться в повідомленні.

Суд врахував доводи прокурора, а також той факт, що вказаний громадянин раніше притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння умисного вбивства і призначив чоловікові покарання – 10 років позбавлення волі.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.