Інноваційна установка очищуватиме воду, Деснянська водопровідна станція, КМДА, Петро Пантелєєв, «Київводоканал», Десна, очищення води з Десни.

Новітні технології: у Києві встановили німецьку установку для очищення води

12 травня на столичній Деснянській водопровідній станції презентували німецьку установку для очищення води. Обладнання допоможе швидше й ефективніше очищати воду. Про це розповів заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

За словами Пантелєєва, в Києві ще до повномасштабного вторгення росії хотіли замінити технологію очищення хлором на інноваційні технології. 

У ПрАТ «АК «Київводоканал» зазначили, що нова установка дозволить фахівцям оперативно обирати режим водопідготовки й дози реагентів. Обладнання допоможе очищати воду з річки Десни, що має високу забрудненість органічними сполуками, залізом і марганцем.

«Процес вивчення та опрацювання новітніх технологій, що випробувані та практично доведені, не припиняється. Зміна клімату, вплив роботи промислових об’єктів створюють додаткові виклики в процесі очищення та знезараження води, адже до кранів киян має потрапляти лише якісна, чиста й безпечна вода. Тому «Київводоканал» запроваджує нові методики й технології, доповнюючи ними основні етапи водоочистки», — розповів Пантелеєв.

Фото: КМДА.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці та в Telegram – каналі.