Несплата податків на 17 млн грн: Нацполіція повідомила про підозру директору підприємства на Київщині

На Київщині посадовці одного з підприємств у 2018 році реалізували злочинну схему, використовуючи реквізити іншого суб’єкта господарювання під час ввезення на митну територію України понад 19 тисяч кубометрів природного газу Про це йдеться на сайті Національної поліції України.

Зазначається, що слідчі управління розслідування корупційних злочинів Головного слідчого управління Національної поліції України задокументували протиправну діяльність керівника та службових осіб підприємства.

Ухилення від сплати податків під час імпорту природного газу на понад 17 млн грн: Нацполіція повідомила про підозру директору підприємства

«На підставі зібраних доказів директору підприємства, який є депутатом однієї із селищних рад Полтавської області, оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 (Ухилення від сплати податків, зборів) Кримінального кодексу України», — йдеться у повідомленні.

Наразі триває досудове розслідування, готуються матеріали для оголошення про підозру іншим фігурантам кримінального провадження.

Фото: Національна поліція України

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.