«Неповний лист конюшини»: 2023 року в Києві розпочнуть побудову нетипової розв’язки

«Київавтодор» завершує роботу над проєктно-кошторисною документацією з реконструкції транспортного вузла на перетині вулиць Полярної та Богатирської в Києві. Про це повідомляє Київська міська рада.

«На перетині 2-х магістралей будуватимуть розв’язку типу «неповний лист конюшини». Проєктна пропускна спроможність вузла – 11200 авто/годину. Це набагато вище за перехрестя зі світлофором, яке постійно затримує рух, спричиняючи затори. Проїзд із Полярної до вулиці Героїв Дніпра здійснюватиметься через шляхопровід у 6 смуг руху. Довжина споруди – 125 м. На розв’язці облаштують велодоріжки, а на шляхопроводі – спільний велопішохідний тротуар. Загальна довжина велодоріжок – близько 2,8 км», – ідеться в повідомленні.

Після закінчення розробки проєкту буде оголошено процедуру закупівель на виконання робіт із реконструкції. Техніко-економічне обґрунтування реконструкції розв’язки вже схвалене відповідним розпорядженням. Так, за умови регулярного фінансування реконструкція транспортного вузла триватиме близько 2 років.

 

 

Фото: Київська міська рада.

 

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.