Не Пункт, а ціле Містечко Незламності: у Києві відкрили світло-прихисток на 1000 людей

Найбільший Пунктів Незламності в Україні відкрили в Києві на базі маркет-моллу «Даринок», що біля станції метро «Лісова». Про це повідомляє КМВА (Київська міська військова адміністрація).

«З-поміж інших він вирізняється не лише своїм масштабом, а й своєю автономністю та комфортом. Він оснащений декількома дуже потужними генераторами, які поєднані в одну мережу для забезпечення безперебійного електропостачання. В достатній кількості є власні запаси питної і технічної води. Окремо хочу акцентувати увагу на комфорті. Тут є всі умови, де не тільки можна просто посидіти, підзарядити гаджети. Створені окремі зони дня роботи та навчання. Пункт оснащений телебаченням, де транслюється телемарафон «Єдині новини», аби люди залишалися поінформовані про події в країні. Для дітей в окремих локаціях включають мультфільми. А ще для малят є чимала ігрова зона з іграшками, батутами. Тобто, Пункт незламності розрахований на всі вікові категорії мешканців. Я вважаю, що він дуже функціональний і зроблений для людей!», – заначає начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

У разі необхідності Пункт може прийняти і в кілька разів більше мешканців Києва. Тут можна скористатися супутниковим інтернетом, який забезпечує мережа із семи Starlink. Автономне електропостачання гарантують 7 генераторів, сукупною потужністю 2 МВт. Тож навіть під час відсутності електроенергії тут продовжують працювати фуд-корти та кав’ярні.

Сюди також можна приходити з домашніми улюбленцями. Для них є навіть окрема зона для вигулу.

Фото: скриншот відео КМВА.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.