Наживався на горі родин зниклих бійців ЗСУ: у Києві затримано шахрая

Дарницькою окружною прокуратурою міста Києва повідомлено про підозру громадянину, який шахрайським шляхом заволодівав коштами родичів зниклих безвісти військовослужбовців ЗСУ (ч. 3 ст. 190 КК України). Про це повідомляє Київська обласна прокуратура.

«28-річний уродженець Сумської області вишукував у соцмережі  публікації про пошук українських захисників, які тривалий час не виходять на зв’язок зі своїми рідними. Представляючись офіцером ЗСУ, волонтером або товаришем по службі, він повідомляв рідним та близьким зниклих військовослужбовців про те, що йому відомо їх місцезнаходження. Здебільшого, місцем перебування зниклих воїнів він називав Бахмут та Кремінну, повідомляючи також про серйозні поранення, отримані захисниками.

Використовуючи уразливий психоемоційний стан потерпілих, підозрюваний пропонував їм перерахувати на його особистий банківський рахунок кошти начебто на бензин для евакуації розшукуваних бійців, закупки ліків для них, тощо. Отримавши гроші, шахрай припиняв із потерпілими зв’язок, а інколи навіть ображав останніх, вказуючи на їх довірливість», – ідеться в повідомленні.

Зловмисник ошукав щонайменше 6 громадян, а свої «послуги» оцінював від 1,5 до 5 тисяч гривень. Слідчі дії тривають, встановлюються всі постраждалі особи.

Фото: Київська міська прокуратура.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці й в Telegram-каналі.