«Наша інноваційна сміттєва інфраструктура стане ціннісним якорем»: у Києві запустили надзвичайну капсулу для сміття

У Києві відкрито першу сортувальну капсулу нового зразка на базі переобладнаного морського контейнера. Про це повідомляє громадська організація «Україна БЕЗ сміття».

«Капсула є втіленням низки принципів 5R, адже сама конструкція — це переобладнаний морський контейнер (reuse), а у внутрішньому дизайні використано матеріал з переробленого пластику (recycle) від відомого українського бренду зі світовим імʼям – The Good Plastic Company.

На кожній такій міністанції можна буде здати 25 позицій вторинної сировини. Цей простір — особливий, адже він працюватиме за принципом самообслуговування й в ньому не буде екоконсультантів. Та для українців це не проблема, адже вони вже не перший рік вдосконалюють свій сортувальний рівень на NoWasteRecyclingStation на Саперно-Слобідській, 25/4.

Віримо, що наша інноваційна сміттєва інфраструктура стане ціннісним якорем для житлових комплексів і бізнес-містечок всіх міст України», – ідеться в повідомленні.

Інноваційна капсула встановлена на території Forum Business City – бізнес-містечка БЦ «Форум» у центрі Кива (вул. Пимоненка, 13). Вона має парковку, кавʼярні й затишну зелену зону з альтанками, доступ до яких вільний.

Фото: «Україна БЕЗ сміття».

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook – сторінці і в Telegram – каналі.