Наркотики, порушення комендантської години та азартні ігри: БЕБ закрило 47 казино на Київщині

Детективи Територіального управління БЕБ у Києві та області спільно з працівниками Національною поліції з початку року припинили роботу 47 нелегальних ігрових залів в Києві, Білій Церкві, Броварах, Ірпені та Бучі. Про це повідомляє Бюро економічної безпеки України.

«За результатами обшуків вилучено майже 800 комплектів комп’ютерної техніки, різноманітне обладнання, чорнові записи та інші технічні засоби, які використовувалися у протиправній діяльності. У ході розслідування встановлено, що переважна більшість закладів працювали вночі, порушуючи комендантську годину. Окрім того, в одному з ігрових залів, в адміністратора, виявлено наркотичні засоби. Особу затримано на місці працівниками поліції.

Наразі досліджуються обставини незаконної діяльності з організації та проведення азартних ігор, встановлюється повне коло причетних осіб. Досудове розслідування у кримінальних провадженнях, передбачених ст. 203-2 КК України (незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей) здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у м. Києві та Київській області за процесуального керівництва прокурорів Київської обласної прокуратури та Київської міської прокуратури», – ідеться в повідомленні.

Ігрові зали розташовувалися в різних приміщеннях, як у житлових будинках на перших поверхах, так і в МАФах. Свою діяльність вони приховували та відкривалися перевіреним клієнтам по дзвінку.

Фото: БЕБ.

Актуальні, важливі й перевірені новини Київщини також читайте на нашій Facebook-сторінці і в Telegram-каналі.